Hakkımızda

Biz Kimiz?

Ülkemizin önde gelen kablo firmalarından birisi olan Nil Kablo, kablo ve tel sektöründe sağladığı başarı ve üstün performans sonucunda, bugün dünyaca tanınan uluslararası bir firma haline gelmiştir. 2005 yılında enerji kabloları üretmek üzere kurulan firma, çok hızlı bir gelişme kaydederek geçen zaman içerisinde bakır haberleşme kablosu, enerji kablosu, kablo sektörünün tamamına hitap eden çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Kendi bünyesi içinde granül yaptırmaktadır.

“Güven ve Dürüstlük” sloganı ile hareket eden Nil Kablo, 12 yılı aşkın tecrübesi ve sunmuş olduğu yüksek kaliteli ürünler ile NİL markasını uluslararası saygın bir marka haline getirmiştir. Üretim; 5000 m²’si kapalı, 6000 m² alandaki entegre tesislerde, ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 10002, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001 ve ISO 50001 gerekleri göz önünde bulundurularak, konusunda bilgi ve deneyim sahibi yaklaşık 100 kişilik uzman bir ekip tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO, VDE, GOST, ETL gibi kalite belgeleri Nil Kablo markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesidir. Nil Kablo, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir.

Ürünler, üretimin her aşamasında ve özelliklede son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır. NİL-SAN Şirketler Grubu personeline kurumun güvenlik gereksinimlerine uygun olarak hareket etmesi konusunda yol göstermek, bilinç ve farkındalık seviyelerini arttırmak ve bu şekilde kurumda oluşabilecek riskleri minimuma indirmek, kurumun güvenilirliğini ve imajını korumak, üçüncü taraflarla yapılan sözleşmelerde belirlenmiş uygunluğu sağlamak, teknik güvenlik kontrollerini uygulamak, kurumun temel ve destekleyici iş faaliyetlerini en az kesinti ile devam etmesini sağlamak amacıyla kurumun tüm işleyişini etkileyen fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı hedefler.

Misyonumuz: Müşterilerimize Güvenilir Kaliteli Ürünler Sunmak, Ar-Ge Faaliyetlerimiz İle Ürünlerimizi Geliştirmek Siz Müşterilerimizin Tüm Taleplerini Karşılamaktır.

Vizyonumuz: Dünya Standardını Temel Alarak Ürünlerimizi Teknoloji İle Paralel Olarak Kalitesini Artırırken Maliyeti Minimuma İndirecek Ürünleri Geliştiren, Sektöründe Öncü Ulusal Ve Uluslar Arası Alanda Güvenilir Bir Değer Oluşturmak.

4000 +
Mutlu Müşteri
400 +
Ürün Çeşidi
18 +
Yıllık Tecrübe
80 +
Profesyonel Çalışan
İletişime Geç

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişime Geç

Fiyat Teklifi Al